Fredrik Ruud forlenger – Elverum

Fredrik Ruud forlenger

Fredrik Ruud har de siste tre sesongene hatt hovedansvaret for rekruttene, i tillegg til å jobbe med web og sosiale medier.

Trønderen kom til klubben for tre år siden og har hele tiden hatt hovedansvaret for rekruttene i Elverum. Etterhvert har han også fått ansvaret websidene og sosiale medier, i tillegg kan han sies å være en potet som ofte kan sees med en mikrofon i hånda i forbindelse med arrangement av Elverum Håndball Herrer.

Med den nye avtalen sikrer det EHH å ha Fredriks tjenester på heltid. Han skal fortsette den jobben han har gjort med web og sosiale medier, men hovedfokus vil ligge på ansvaret for klubbens rekrutter og bidra opp mot a-laget de gangene Christian Berge og Axel Stefansson er opptatt med landslag og i tillegg tett dialog med klubbens spillerutvikler Raymond Hamar.

Foto: Østlendingen