Administrasjonen i Elverum Håndball

Slik administres Elverum Håndball

Mads Fredriksen

Daglig leder
Tlf: 482 51 460
Mail: mads@ehh.no

Kalle Bjørkman

Markeds- og salgsansvarlig
Tlf: 904 77 605
Mail: kalle@ehh.no

Ida Borg

Salg- og markedsmedarbeider
Tlf: 906 58 150
Mail: ida@ehh.no

Jonny Børresen

Administrasjonsleder Yngres
Tlf: 452 46 447
Mail: leder@ehy.no

Knut Egil Ervik

Sportslig koordinator Yngres
Tlf: 408 47 063
Mail: knutegil@ehh.no

Hans Petter Bronken

Økonomi/fakturering
Tlf: 905 34 495
Mail: hanspetter@ehh.no

Solveig S. Hamre Rasmussen

Media, billetter, shop og FanZone
Tlf: 921 53 505
Mail: media@ehh.no / shop@ehh.no / solveig@ehh.no

Bjørnar Myhren

Sportslig leder
Tlf: 951 18 811
Mail: bjornar@myhrenconsulting.no

Ola Snekkerhaugen

Sportssjef og hovedtrener EHD
Tlf: 943 34 827
Mail: ola@ehh.no

Mats Jansen

Håndballskoler og trener-ressurs EHD
Tlf: 984 28 252
Mail: jansen@ehh.no

Andreas Krogstad

Håndballskoler og trener-ressurs EHH
Tlf: 916 36 387
Mail: andreas@ehh.no

Kjell Kulvedrøsten

Medarbeider marked
Tlf: 406 39 516
Mail: kjell@carbon-invest.no

Gunhild Salvesen

Arkivering
Tlf: 988 66 365
Mail: gunhild@ehh.no

Truls Herjaune

Grafisk designer
Tlf: 992 47 744
Mail: trulsher@gmail.com

Magnus Stenseth

Redaktør og sosiale medier
Tlf: 481 29 940
Mail: magnusstenseth@gmail.com