Långflons Stormarknad blir Gullpartner! – Elverum

Långflons Stormarknad blir Gullpartner!

Långflons Stormarknad øker sitt samarbeid med Elverum Håndball og blir Gullpartner til klubben

 

En av klubbens partnere i flere år, Långflons Stormarknad forsterker sitt samarbeid med Elverum Håndball til kommende sesong. De siste sesongene har grensehandelen, som for ikke så lenge siden flyttet til nye fantastiske lokaler, vært en sølvpartner med klubben. Til neste sesong vil de synliggjøre seg enda mer, med Elverum Håndball og det sterke varemerket som klubben over tid har bygd opp. De tar nå ytterligere et steg opp og blir en av klubbens Gullpartnere.

Fra Elverum Håndballs side er vi veldig glade for det videre samarbeidet som vi kommer til å bygge sammen med Långflons Stormarknad og vi følger spent med i utviklingen av det nye senteret som vokser fram rett over grensen mot Höljes.

At vi som klubb klarer å fortsette og utvikle våre samarbeid med våre partnere er veldig viktig for å bygge videre på Norges største håndballklubb.

Vi takker Långflons Stormarknad for fortsatt tillit og gleder oss til videre fremgangsrikt samarbeid.

Långflons Stormarknad logo-1

IMG_3395