Godt og viktig samarbeid med Elverum Håndball, nå fyller de 30 år! – Elverum

Godt og viktig samarbeid med Elverum Håndball, nå fyller de 30 år!

Elverum Håndball gratulerer en viktig samarbeidspartner!

En av klubbens største samarbeidspartnere feirer 30 år.

I Elverum Håndball er vi stolte og takknemlige for alle våre samarbeidspartnere, noe som vi alltid forsøker å vise på alle mulige måter. En av de partnerne som vi virkelig setter stor pris på og som er utrolig viktig for den veksten som klubben har hatt de siste 10 årene er Pelias med eier Tor Harald Svendsen i spissen. Det Elverumsbaserte firmaet som jobber innenfor skadedyrbehandling er en veldig aktiv partner til Elverum Håndball.

De deltar på alt klubben legger opp til og bidrar veldig mye til klubbens virksomhet og i tillegg er det en veldig morsom bedrift med fantastiske mennesker som byr på selv. I 2017 feirer Pelias 30 år som bedrift og den store feiringen pågår i forbindelse med bedriftens årsmøte nå om dagen. 30 år på rad har firmaet hatt vekst, noe som går hånd i hånd med Elverum Håndballs utvikling de senere årene. Vi vil med disse ordene få takke for den utrolige innsatsen som Pelias gjør for Elverum Håndball og ønsker samtidig dere mange gode år videre.

Gratulerer med jubileet!