15 års samarbeid fortsetter med to nye år! – Elverum

15 års samarbeid fortsetter med to nye år!

Veksthuset blir med viderer!

Det er med stor glede som vi i Elverum Håndball i dag har blitt enige med Veksthuset Rekruttering om to nye år sammen. Som en av klubbens største samarbeidspartnere er avtalen utrolig viktig for Elverum Håndball.

Veksthuset Rekruttering har siden 1999 levert vikar- og rekrutteringstjenester til privat og offentlig sektor. I dag har bedriften 7 avdelinger med hovedkontor i Oslo. Som totalleverandør har Veksthuset Rekruttering rådgivere innen en rekke bransjer, deriblant salg, produksjon, bygg og anlegg, økonomi/regnskap, samt ledelse og administrative funksjoner. Konseptet med lokale ressurspersoner med sterkt engasjement gjør Veksthuset Rekruttering til den suksessen og voksende bedrift som man er og hele tiden har vært.

I avtalen med Elverum Håndball eksponeres Veksthuset Rekruttering på klubbens alle spillerdrakter fra de minste barna opp til herre og damelag. Gjennom deltakelsen i Champions League de siste to sesongene har man vært godt synlig over hele Europa.

Nå venter to nye år sammen og fra Elverum Håndballs side gleder vi oss stort til videre samarbeid.