Nytt lag og nye muligheter!

I 2018 er det tid for å tromme sammen nytt mannskap til landslagsoppdrag for Guttelandslaget (LM02).
Flere Elverumsspillere er tatt inn i varmen som landslagskanditater til første samling.
Følgende Elverumsspillere er tatt ut:
Gruppe 1:
Erlend Stafset

Edvard Betsaker-Moen
Gruppe 2
Mojtaba Mirzaee
Reserve: (for begge)
Trygve Bøkestad Teigen

Landslagskandidatene til denne aller første samlingen for denne aldersgruppen er delt i to, hver med 25 spillere. Første gruppe skal være i Skien fra 2.-4. januar, andre gruppe fra 5.-7. januar.

Dette er spillerne Norges Håndballforbund har tatt ut til samlingene:

Gruppe 1 – 2.-4. januar 2018:

Markus Haarvik Robson, Fyllingen (20.08.02)
Mathias Berg Håkonsen, Bønes IL (23.11.02)
Matias Haug, Tønsbergs Turnforening (13.06.02)
Herman Reinemo, Nordstrand IF (22.08.02)
Sander André Haakestad, Tjølling IF (25.04.02)
Ebbe Stankiewicz, Fyllingen (08.04.02)
Odin Breivik, Bodø HK (29.12.02)
Martin Strøm Tjernshaugen, Ski IL (03.05.02)
Henrik Jevnaker, Bækkelaget SK (19.05.02)
Truls Bjørkedal Thrane, Vestre Bærum HK (07.04.02)
Aleksander Høiness, Haslum IL (01.08.02)
Marius Galetic, Vålerenga (21.06.02) *)
Martin Holmen Eberlein, HK-72 Sande (19.04.02)
Torgeir Stemsrud, Ski IL (05.03.02)
Erlend Stafset, Elverum Håndball (21.10.02)
Marius Haugstvedt, Fyllingen (11.04.02)
Tord Lea Knutsen, Nærbø IL (17.01.02)
Vidar Hammerfjeld, Bodø HK (09.01.02)
Goran Firozyar, Vestli IL (22.05.02)
Magnus Vik Gabrielsen, Tjølling IF (28.05.02)
Emil Strøm, Tjølling IF (19.09.02)
Edvard Betsaker-Moen, Elverum Håndball (03.12.02)
Ruben André Knutsen, Bodø HK (17.06.02)
Edward Olsen Dalby, Urædd Håndball (09.09.02)
Kevin Høyland, Fløy (21.02.02)

*) meldt forfall

Gruppe 2 – 5.-7. januar 2018:
Jørgen Lunde Flotve, Stord (02.04.02)
Matthias René Rex Dorgelo, Haslum IL (31.10.02)
Daniel Dimitrijevic, Fyllingen (16.02.02)
Henrik Christoffer Moe Carlsen, Tjølling IF (18.03.02)
Herman Langeland-Knutsen, Havørn (13.03.02)
Magnus Landevaag, Storhamar Håndball (17.04.02)
Ola Grønvold, Ski IL (16.05.02)
Sander Elgestad, Fyllingen (25.06.02)
Johannes Gurrich, Holmestrand IF (08.02.02)
Nicolai Strøm Thoresen, Tjølling IF (30.06.02)
Fabian Sivertsen, Nordstrand IF (29.08.02)
Mathias Kvinge, Fyllingen (26.08.02)
Jonas Mælen, Avaldsnes IL (22.04.02)
Markus Monsen, Rival IL (22.03.02)
Reidar Refsnes Johnsen, Nærbø IL (08.04.02)
Lars Linus Høgdahl, Strindheim IL (02.01.02)
Valentin Støre Rosenlund, Skogn IL (26.06.02)
Nikolai Moe, IL ROS (09.05.02)
Mojtaba Mirzaee, Elverum Håndball (20.05.02)
Nikolai Abrahamsen Lunde, Nordstrand IF (09.03.02)
Kristian Gyberg, Våg IK (10.03.02)
Tobias Lyngaas, Gjerdrum IL (03.05.02)
Martin Paulsen Aarvik, Tjølling IF (29.08.02)
Marcel Jerzy Batyra, IL ROS (09.02.02)
Jon Tore Wiig, Nærbø IL (21.09.02)
Andreas Arntsen, Tromsø HK (26.03.02) **)

Reserver (begge grupper)
Torstein Sekkingstad, Viking TIF (10.02.02)
Trygve Bøkestad Teigen, Elverum Håndball (30.05.02)
Thomas Bøe Linder, Fjellhammer IL (02.08.02)
Philip Maurstad Uv, Reistad IL (25.07.02)
Oskar Dahl, Glassverket IF (07.10.02)
Karl Rødde Opseth, Mathopen IL (28.01.02)
Sten Daniel Lindevik, Fløy (07.12.02)
Emil Persgård, Steinkjer HK (14.02.02)
Ole Kristian Fjære Aasgaard, IL ROS (05.04.02)
Elias Bodsberg, Nærbø IL (02.02.02)
Sindre Leine Solbakken, Øyer-Tretten IF (20.07.02)
Mathias Rønneberg Bisgaard, Ski IL (21.01.02)
Sondre Mikal Solheim, Skaun HK (02.04.02)
Alexander Bergseth Jullumstrø, Skogn IL (25.02.02)
Erling Skogstad Norddal, Utleira IL (25.03.02)
Mads Eriksen, Mathopen 04.12.02)
Henrik Rifseim, Frogner IL 02.05.02)
Joakim Stene, Selbu IL 16.08.02)
Nils Marwin Käding, HK-72 Sande 15.07.02)

Ledelse:
Kristoffer Froestad, trener
Fredrik Ruud, trener
Ian Seistrup, fysioterapeut
Håkon Halvorsen, fysisk trener