Elverum feirer 75års dag! – Elverum

Elverum feirer 75års dag!

Den 3.September har vi den store glede av å invitere til en noe forsinket 75 års feiring av Elverum Håndball. Selve jubileet fant sted 14.mai, men den daværende korona situasjonen gjorde en feiring vanskelig.

1946-laget

En velkomstdrink vil bli servert i foajeen i Terningen Arena før vi setter oss til bords og nyter en 3-retters middag fra våre gode samarbeidspartnere på Scandic Elgstua kl.18.30. Therese Albrechtsson og Daniel Høglund, som begge er kjente navn i håndballmiljøet vil være med oss gjennom kvelden hvor vi ser tilbake på flere minner fra klubbens 75år og får annen underholdning.  

En kort oppsummering av klubbens første 75år kan leses her.

Stig Rasch

Billetter til gallaen og ulike drikkepakker kan kjøpes i Elverum håndball appen frem til 25.august. Du finner billettene ved å trykke på butikk, hvor du så kan velge antall billetter, og så legge til ønsket drikkepakke.

Vi håper så mange som mulig tar del i feiringen av vår 75års dag, og at dere vil være med på klubbens neste 75 år!