NM-gull junior 1962

Foran fra venstre: Hans Westby, Finn Urdal, Jan Økseter, Jan Cato Nabseth, Erik Lund
Bak fra venstre: Torer Berg, Torbjørn Julusmoen, Dag Ingar Bårdseng, Svein Slettan, Torstein Hammargren, Per Augestad

NM-gull for spillere over 35 år 1980

Foran fra venstre: Arnulf Bæk, Stein Berg, Lars Magne Brataas, Olav Moe, Frode Grindahl (lagleder)
Bak fra venstre: Willy Løken, Knut Johansen, Hans Dølbakken, Ottar Berget, Dag Findsen, Jan Økseter, Stein Erik Rasch, Erik Lund

Sluttspillvinnere 1995

Foran fra venstre: Erland Svevad (oppmann), Thomas Johansen, Hans Jørgen Bæk, Tom Brataas, Bogdan Cybulski (trener), Eivind Øvrebotten, Jon Kristian Sjåtil, Matthias Matthiasson, Brede Ekren (oppmann)
Bak fra venstre: Knut Olav Hauken, Wilhelm Klaveness, Amund Toft, Knut Olav Holt, Stig Rasch, Morten Helstad, Morten Rasch, Ragnar Hoel, Runar Hedenstad (fysioterapeut

Sluttspillvinnere 2008

Foran fra venstre: Per S. Refseth, Stig Kulvedrøsten, Anders Lund, Morten Nergaard, Kristian Valstad, Steffen S. Stegavik, Morten Post, Samuel I. Arnason
Bak fra venstre: Axel Stefansson, Ari S. Stefansson, Are K. Grongstad, Leonel Ojala, Aleksander Børresen, Lars Nordberg, Ingimundur Ingimundursson, Jan A. Sagmo, Jonny Børresen, Thomas Johansen

Cupvinnere 2009

Første rekke fra venstre: Roger Næss (lagleder), Simon W. Kjernlie, Kalle Björkman, André Linboe, Morten Nergaard, Truls M. Fjeseth, Morten Post, Steffen S. Stegavik, Christian Berge (hovedtrener)
Midterste rekke fra venstre: Jonny Børresen (lagleder), Henrik Auer, Lasse Lundby, Erik T. Toft, Per Egil Riddervold, Sigmund Høye, Herman Berger Høj, Leonel Ojala
Bakerste rekke fra venstre: Magnus Gullerud, Lars Nordberg, Ari Stefansson, Mats R. Wæraas, Andre Tønnesen, Kjetil Aanestad, Aleksander Børresen

Sluttspillvinnere 2012

Foran fra venstre: Andreas Rönnberg, Lars Nordberg, Steffen S. Stegavik, Odin Sundland, Simen Kroken
Bak fra venstre: Kim André Rinnan, Leonel Ojala, Erik T. Toft, Vegard B. Øien, Magnus Gullerud, Kjetil Aanestad, Morten Nergaard, Aleksander Børresen, André Lindboe, Christoffer Rambo

Serie- og sluttspillvinnere 2013

Foran: Steffen S. Stegavik
Fra venstre: Kjetil Aanestad, Kalle Björkman, Leonel Ojala, Michael Thon, Aleksander Børresen (halvt skjult), Andreas Rönnberg (halvt skjult), Goran Rajkovic, Lars Nordberg (halvt skjult), Iso Sluijters, Vegard B. Øien (halvt skjult), Jørgen Bakke, Michels Liaba, Magnus Gullerud, Lazan Majnov, Håkon B. Ekren (skjult), André Lindboe, Erik T. Toft, Morten Nergaard, Axel Stefansson (hjelpetrener), Christian Berge (hovedtrener), Øivind Bronken (fysioterapeut), Roger Næss (lagleder), Jonny Børresen (lagleder), Guri Midtsundstad (fysioterapeut)

Sluttspillvinnere 2014

Første rekke fra venstre: Guri Midtsundstad (fysioterapeut), André Lindboe, Iso Sluijters, Morten Nergaard, Vegard B. Øien, Øivind Bronken (fysioterapeut), Christian Berge (hovedtrener)
Andre rekke fra venstre: Roger Næss, Andreas Rönnberg, Leonel Ojala, Rolf Sandberg, Michael E. Thon, Kjetil Aanestad
Tredje rekke fra venstre: Jonny Børresen, Håkon B. Ekren, Jørgen Bakke, Erik T. Toft, Simen Kroken
Fjerde rekke fra venstre: Nacor Medina Perez, Michels Liaba
Bakerste rekke fra Elverum: Aleksander Børresen, Nils M. karlsson, Kalle Björkman

Sluttspillvinnere 2015

Første rekke fra venstre: Simen Kroken, Michael Apelgren (hovedtrener), Nacor Medina Perez, Kalle Björkman, Håkon B. Ekren, Erik Halberg, Nikolaj Mehl, Jørgen Bakken
Bakerste rekke fra venstre: Morten Nergaard, Leonel Ojala, Martin Karlsson, Jonas Burud, Aleksander Børresen, Luca Mitrovic, Rolf Sandberg, Erik T. Toft, Henrik Auer, Vegard B. Øien

Sluttspillvinnere 2016

Foran fra venstre: Kalle Björkman, Emil K. Imsgard, Morten Nergaard, Vegard B. Øien, Didrik W. Linderud
Midtre rekke fra venstre: Raymond Hamar (assistenttrener), Jonny Børresen (lagleder), Andre Lindboe, Håkon B. Ekren, Erik T. Toft, Jonas Burud, Nikolaj Mehl, Hanne Sætre (fysioterapeut), Øivind Bronken (fysioterapeut), Roger Næss (lagleder), Michael Apelgren (hovedtrener)
Bakerste rekke fra venstre: Torbjørn Eide, Jørgen Jansrud, Aleksander Børresen, Petter Øverby, Alexander Mitrovic, Steffen S. Stegavik

Serie- og sluttspillvinnere 2017

Første rekke fra venstre: Didrik Linderud, Emil K. Imsgard, Morten Nergaard, Vegar B. Øien, Tamás Iváncsik
Midterste rekke fra venstre: Roger Næss (lagleder), Håkon B. Ekren, Torbjørn Eide, André Lindboe, David Wattström, Josef Pujol, Raymond Hamar (assistenttrener), Michael Apelgren (hovedtrener), Øivind Bronken (fysioterapeut)
Bakerste rekke fra venstre: Thorsteinn Sigurjonsson (fysisk trener), Jonny Børresen (lagleder), Jonas Burud, Jørgen Jansrud, Aleksander Børresen, Petter Øverby, Erik T. Toft, Nikolaj Mehl

Serie- og sluttspillvinnere 2018

Første rekke fra venstre: Håkon B. Ekren, Tine Poklar, Nikolaj Mehl, Morten Nergaard, Vegard B. Øien, Sander Ree-Lindstad, Richard Hanisch, Magnus Fredriksen
Midterste rekke fra venstre: Jan Erik Brenna (fysioterapeut), Guri Midtsundstad (fysiotrerapeut), Michael Apelgren (hovedtrener)Stiven Thorsteinsson, André Lindboe, Didrik W. Linderud, Kevin Gulliksen, Hanne Sætre (fysioterapeut), Roger Næss (lagleder)
Bakerste rekke fra venstre: Jonny Børresen (lagleder), Audun B. Røragen, Jonas Burud, Thráinn Orri Jonsson, Kristian K. Ørsted, Aleksander Børresen, Aleksandar Mitrovic, Raymond Hamar (assistenttrener), Thorsteinn Sigurjonsson (fysisk trener)

Cupvinnere 2018 og sluttspillvinnere 2019

Første rekke fra venstre: Michael Apelgren (hovedtrener), Stiven Thorsteinsson, Simen H. Pettersen, Magnus Fredriksen, Emil K. Imsgard, Morten Nergaard, Alexander Westby, Didrik W. Linderud, Stian F. Mogen, Raymond Hamar (assistenttrener)
Midterste rekke fra venstre: Håkon Nerdrum (video), Hanne Sætre (fysioterapeut), Endre Langaas, Tine Poklar, Håkon B. Ekren, Lukas Sandell, Karina A. Aas (mental trener), Roger Næss (lagleder),
Bakerste rekke fra venstre: Jonny Børresen (lagleder), Erik Myrvang (lege), Audun B. Røragen, Jonas Burud, Aleksandar Mitrovic, Kristian K. Ørsted, Thráinn Orri Jonsson, Sigvaldi Gudjonsson, Thorsteinn Sigurjonsson (fysisk trener)

Cupvinnere 2019 og serievinnere 2020

Første rekke fra venstre: Guri Midtsundstad (fysioterapeut), Tobias Grøndahl, Magnus Fredriksen, Emil K. Imsgard, Jesper J. Gulliksen, Thorsten Fries, Didrik W. Linderud, Sander W. Linderud, Karina A. Aas (mental trener)
Midterste rekke fra venstre: jan Erik Brenna (fysioterapeut), Alexander Westby, Alexander Blonz, Simen H. Pettersen, Sigvaldi Gudjonsson, Rasmus Boysen, Roger Næss (lagleder), Michael Apelgren (hovedtrener), Håkon Nerdrum (video)
Bakerste rekke fra venstre: Jonny Børresen (lagleder), Raymond Hamar (assistenttrener), Endre Langaas, Lukas Sandell, Thomas Solstad, Kristian Krag Ørsted, Jonas M. Elverhøy, Rasmus Boysen, Jonas Burud, Thorsteinn Sigurjonsson (fysisk trener)

Cupvinnere 2020 og serievinnere 2021

Første rekke fra venstre: Guri Midtsundstad (fysioterapeut), Alexander Blonz, Josef Pujol, Thorsten Fries, Emil K. Imsgard, Jesper Gulliksen, Nicolas Robinson, Tobias Grøndahl, Oskar Kvernes
Midterste rekke fra venstre: Jonny Børresen (lagleder), Thorsteinn Sigurjonsson (fysisk trener), Christopher Hedberg, William Nilsen-Nygaard, Edwin Aspenbäck, Johan Niclas Fingren, Kristian Hübert Larsen, Simen Schønningsen, Børge Lund (hovedtrener), Raymond Hamar (assistenttrener)
Bakerste rekke fra venstre: jan Erik Brenna (fysioterapeut), Axel Stefansson (målvaktstrener), Endre Langaas, Rasmus Boysen, Dominik Mathé, Thomas Solstad, Søren Tau, Simen H. Pettersen, Roger Næss (lagleder), Håkon Nerdrum video)